V24A28C400BL Vicor Corporation CONVERTER MOD DC/DC 28V 400W
Toiteallikad
Tootja number:
V24A28C400BL
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CONVERTER MOD DC/DC 28V 400W
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend (max) :
36V
Pinge – sisend (min) :
18V
Pinge – väljund 1 :
28V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
14.28A
Suurus/Mõõdud :
4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
87.8%
Töötemperatuur :
-20°C ~ 100°C
Võimsus (vatti) :
400W