V24A24C300BF Vicor Corporation CONVERTER MOD DC/DC 24V 300W
Toiteallikad
Tootja number:
V24A24C300BF
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CONVERTER MOD DC/DC 24V 300W
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend (max) :
36V
Pinge – sisend (min) :
18V
Pinge – väljund 1 :
24V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
12.5A
Suurus/Mõõdud :
4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
88.2%
Töötemperatuur :
-20°C ~ 100°C
Võimsus (vatti) :
300W