ZD50-2408 TDK-Lambda Americas Inc. DUAL OUTPUT POWER SUPPLY
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
ZD50-2408
Pinge – isolatsioon :
3.75kV
Pinge – sisend :
85 ~ 265 VAC, 230 ~ 350 VDC
Pinge – väljund 1 :
24V
Pinge – väljund 2 :
8V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
2A, 700mA
Suurus/Mõõdud :
7.28" L x 3.54" W x 1.02" H (185.0mm x 90.0mm x 26.0mm)
Tõhusus :
Töötemperatuur :
-10°C ~ 60°C (With Derating)
Võimsus (vatti) :
54W