RWS-450A-24 TDK-Lambda Americas Inc. SINGLE OUTPUT DC/DC CONVERTER
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
RWS-450A-24
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 265 VAC
Pinge – väljund 1 :
24V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
20A
Suurus/Mõõdud :
15.51" L x 4.76" W x 1.97" H (394.0mm x 120.9mm x 50.0mm)
Tõhusus :
82%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 60°C
Võimsus (vatti) :
480W