RWS-200A-12 TDK-Lambda Americas Inc. SINGLE OUTPUT DC/DC CONVERTER
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
RWS-200A-12
Tootekategooria:
Kirjeldus:
SINGLE OUTPUT DC/DC CONVERTER
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 265 VAC
Pinge – väljund 1 :
12V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
19A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
RWS-A
Suurus/Mõõdud :
9.17" L x 4.76" W x 1.97" H (232.9mm x 120.9mm x 50.0mm)
Tõhusus :
77%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 60°C
Tüüp :
Enclosed
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
228W