SMF78AHRQG Taiwan Semiconductor Corporation DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMF78AHRQG
Tootekategooria:
Kirjeldus:
DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
RoHs olek:
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
Mahtuvus @ sagedus :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
SOD-123W
Pakendamine :
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
126V
Pinge – rike (min) :
86.7V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
78V
Rakendused :
Automotive
seeria :
Automotive, AEC-Q101, SMF
Tarnija seadmepakett :
SOD-123W
Töötemperatuur :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
1
Võimsus – tippimpulss :
200W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
1.4A