SMF78AT1G ON Semiconductor TVS DIODE 78V 126V SOD123FL
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMF78AT1G
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 78V 126V SOD123FL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Osa olek :
Obsolete
Pakend/ümbris :
SOD-123F
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
126V
Pinge – rike (min) :
86.7V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
78V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
Tarnija seadmepakett :
SOD-123FL
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
200W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
1.4A