230-75-LPI Signal Transformer XFRMR SEMI-TORO 18VA THRU HOLE
trafod
Tootja number:
230-75-LPI
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
XFRMR SEMI-TORO 18VA THRU HOLE
RoHs olek:
Andmetabelid:
Esmane mähis(id) :
Dual
Kaal :
0.95 lb (430.91g)
Keskel Puudutage :
No
Kõrgus – istuv (max) :
30.00mm
Lõpetamise stiil :
PC Pin
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pinge – esmane :
115V, 230V
Pinge – isolatsioon :
4000Vrms
Pinge – sekundaarne (täiskoormus) :
Parallel 115V, Series 230V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
Parallel 150mA, Series 75mA
seeria :
LPI
sekundaarmähis(ed) :
Dual
Suurus/Mõõdud :
66.80mm L x 55.60mm W