9TM48P4H01 Sanyo Denki America Inc. FAN 100X25MM 48VDC CENT TACH,PWM
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
9TM48P4H01
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN 100X25MM 48VDC CENT TACH,PWM
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Heakskiidud :
CSA, TUV, UL
Kaal :
0.331 lb (150.14g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
25.00mm
Lõpetamine :
4 Wire Leads
Müra :
60.0 dB(A)
Õhuvool :
62.5 CFM (1.75m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
48VDC
RPM :
6400 RPM
seeria :
San Ace C100
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
2.250 in H2O (560.0 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Round - 100mm Dia
Töötemperatuur :
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Ventilaatori tüüp :
Motorized Impellers
Võimsus (vatti) :
10.56W