6.3SJV47M5X6.1 Rubycon CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD
Kondensaatorid
Tootja number:
6.3SJV47M5X6.1
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD
Kõrgus – istuv (max) :
0.240" (6.10mm)
Lifetime@Temp. :
3000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
47µF
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – nimiväärtus :
6.3V
Pinnapealse mäe maa suurus :
0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
57mA @ 10kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
38mA @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
0.197" Dia (5.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C