6.3SJV220M6.3X8 Rubycon CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD
Kondensaatorid
Tootja number:
6.3SJV220M6.3X8
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD
Kõrgus – istuv (max) :
0.315" (8.00mm)
Lifetime@Temp. :
3000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
220µF
Pakendamine :
Digi-Reel®
Pinge – nimiväärtus :
6.3V
Pinnapealse mäe maa suurus :
0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
144mA @ 10kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
120mA @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
0.248" Dia (6.30mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C