50SJV4.7M5X6.1 Rubycon CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD
Kondensaatorid
Tootja number:
50SJV4.7M5X6.1
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD
Kõrgus – istuv (max) :
0.240" (6.10mm)
Lifetime@Temp. :
3000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
4.7µF
Pinge – nimiväärtus :
50V
Pinnapealse mäe maa suurus :
0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
28.5mA @ 10kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
19mA @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
0.197" Dia (5.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C