50SJV3.3M4X6.1 Rubycon CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD
Kondensaatorid
Tootja number:
50SJV3.3M4X6.1
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD
Kõrgus – istuv (max) :
0.240" (6.10mm)
Lifetime@Temp. :
3000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
3.3µF
Pinge – nimiväärtus :
50V
Pinnapealse mäe maa suurus :
0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
21mA @ 10kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
14mA @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
0.157" Dia (4.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C