LNJC24X4ARA Panasonic Electronic Components LED ICE BLUE 2PLCC SMD
optoelektroonika
Tootja number:
LNJC24X4ARA
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
LED ICE BLUE 2PLCC SMD
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Kõrgus (maksimaalne) :
2.10mm
Lainepikkus – domineeriv :
Lainepikkus – tipp :
Millikandela reiting :
230mcd
Objektiivi läbipaistvus :
Objektiivi stiil/suurus :
Round with Flat Top, 2.40mm
Objektiivi värv :
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
2-PLCC
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – edasi (Vf) (tüüp) :
3V
Praegune – Test :
10mA
Seadistamine :
seeria :
Suurus/Mõõdud :
3.20mm L x 2.80mm W