SFY2-DC21V Panasonic Electric Works RELAY SAFETY 4PST 6A 21V
Relee
Tootja number:
SFY2-DC21V
Kirjeldus:
RELAY SAFETY 4PST 6A 21V
Kontaktide hinnang (praegune) :
6A
Lülituspinge :
250VAC, 30VDC - Max
Mähise pinge :
21VDC
Pooli vool :
32.0mA
Töötemperatuur :
-40°C ~ 70°C
Väljalülituspinge (min) :
3.2 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
15.8 VDC