SFY2-DC18V Panasonic Electric Works RELAY SAFETY 4PST 6A 18V
Relee
Tootja number:
SFY2-DC18V
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY SAFETY 4PST 6A 18V
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Kontaktide hinnang (praegune) :
6A
Kontaktivorm :
4PST-NO/NC (2 Form A, 2 Form B)
Lõpetamise stiil :
PC Pin
Lülituspinge :
250VAC, 30VDC - Max
Mähise pinge :
18VDC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
37.0mA
Relee tüüp :
Safety
seeria :
SF-Y
Tegevusaeg :
20ms
Töötemperatuur :
-40°C ~ 70°C
Väljalaske aeg :
10ms
Väljalülituspinge (min) :
2.7 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
13.5 VDC