1PMT16AT1G ON Semiconductor TVS DIODE 16V 26V POWERMITE
Vooluahela kaitse
Tootja number:
1PMT16AT1G
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 16V 26V POWERMITE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
Mahtuvus @ sagedus :
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
DO-216AA
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
26V
Pinge – rike (min) :
17.8V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
16V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
Tarnija seadmepakett :
Powermite
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
1
Võimsus – tippimpulss :
1000W (1kW)