1PMT12AT1G Littelfuse Inc. TVS DIODE 12V 19.9V POWERMITE
Vooluahela kaitse
Tootja number:
1PMT12AT1G
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 12V 19.9V POWERMITE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
19.9V
Pinge – rike (min) :
13.3V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
12V
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
1000W (1kW)