1PMT16AT1G ON Semiconductor TVS DIODE 16V 26V POWERMITE
Vooluahela kaitse
Tootja number:
1PMT16AT1G
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 16V 26V POWERMITE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
26V
Pinge – rike (min) :
17.8V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
16V
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
1000W (1kW)