AH10928V07500IE Ohmite ALUMINUM EXTRUSION 7.5"
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
AH10928V07500IE
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
ALUMINUM EXTRUSION 7.5"
RoHs olek:
Andmetabelid:
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
2.280" (57.91mm)
Kinnitusmeetod :
Bolt On
Kuju :
Rectangular, Fins
Läbimõõt :
Laius :
9.750" (247.65mm)
Materjal :
Aluminum Alloy
Materjali viimistlus :
Unfinished
Osa olek :
Active
Pakend jahutatud :
Aluminum Housed Resistor
Pikkus :
7.500" (190.50mm)