14539GA-12N-AA-00 NMB Technologies Corporation FAN BLOWER 145X39MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
14539GA-12N-AA-00
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN BLOWER 145X39MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Auto Restart
Heakskiidud :
Kaal :
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
39.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
54.5 dB
Õhuvool :
51.2 CFM (1.43m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
2450 RPM
seeria :
14539GA
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
1.550 in H2O (385.0 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square/Rounded - 145mm L x 145mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Ventilaatori tüüp :
Blower
Võimsus (vatti) :
15.00W
Laos
45,477
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
14539GA-12N-AA-00 Konkurentsivõimelised hinnad
14539GA-12N-AA-00 Iseärasused
14539GA-12N-AA-00 is produced by NMB Technologies Corporation, belongs to DC ventilaatorid.
14539GA-12N-AA-00 Toote üksikasjad
14539GA-12N-AA-00, mida pakub NMB Technologies Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 14539GA-12N-AA-00 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
14539GA-12N-AA-00 Seotud märksõnad
14539GA-12N-AA-00 Hind
14539GA-12N-AA-00 Maalimine
14539GA-12N-AA-00 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "1453" seeria tooteid