06038DA-12R-EA-D0 NMB Technologies Corporation FAN 12VDC 60X38MM 2WR
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
06038DA-12R-EA-D0
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN 12VDC 60X38MM 2WR
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Heakskiidud :
UR, VDE
Kaal :
0.271 lb (122.92g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
38.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
61.5 dB
Õhuvool :
58.6 CFM (1.64m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
15000 RPM
seeria :
06038DA
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
2.970 in H2O (740.0 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 60mm L x 60mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Ventilaatori tüüp :
Tubeaxial
Võimsus (vatti) :
14.00W
Laos
52,464
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
06038DA-12R-EA-D0 Konkurentsivõimelised hinnad
06038DA-12R-EA-D0 Iseärasused
06038DA-12R-EA-D0 is produced by NMB Technologies Corporation, belongs to DC ventilaatorid.
06038DA-12R-EA-D0 Toote üksikasjad
06038DA-12R-EA-D0, mida pakub NMB Technologies Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 06038DA-12R-EA-D0 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
06038DA-12R-EA-D0 Seotud märksõnad
06038DA-12R-EA-D0 Hind
06038DA-12R-EA-D0 Maalimine
06038DA-12R-EA-D0 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "0603" seeria tooteid