M5KP75AE3 Microsemi Corporation TVS DIODE 75V 121V DO204AR
Vooluahela kaitse
Tootja number:
M5KP75AE3
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 75V 121V DO204AR
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
121V
Pinge – rike (min) :
83.3V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
75V
Töötemperatuur :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
5000W (5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
41A