M5KP7.5CA Microsemi Corporation TVS DIODE 7.5V 12.9V DO204AR
Vooluahela kaitse
Tootja number:
M5KP7.5CA
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 7.5V 12.9V DO204AR
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
12.9V
Pinge – rike (min) :
8.33V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
7.5V
Töötemperatuur :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
5000W (5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
388A