M5KP64CA Microsemi Corporation TVS DIODE 64V 103V DO204AR
Vooluahela kaitse
Tootja number:
M5KP64CA
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 64V 103V DO204AR
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
103V
Pinge – rike (min) :
71.1V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
64V
Töötemperatuur :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
5000W (5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
49A