M5KP6.5CA Microsemi Corporation TVS DIODE 6.5V 11.2V DO204AR
Vooluahela kaitse
Tootja number:
M5KP6.5CA
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 6.5V 11.2V DO204AR
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
11.2V
Pinge – rike (min) :
7.22V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
6.5V
Töötemperatuur :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
5000W (5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
447A