MT49H16M18BM-25:B TR Micron Technology Inc. IC RLDRAM 288MBIT 400MHZ 144UBGA
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
MT49H16M18BM-25:B TR
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
IC RLDRAM 288MBIT 400MHZ 144UBGA
RoHs olek:
Andmetabelid:
Juurdepääsu aeg :
20ns
Kella sagedus :
400MHz
Mälu liides :
Parallel
Mälu suurus :
288Mb (16M x 18)
Mälu tüüp :
Volatile
Mälu vorming :
DRAM
Osa olek :
Discontinued at Digi-Key
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
144-TFBGA
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – toide :
1.7 V ~ 1.9 V
seeria :
Tarnija seadmepakett :
144-µBGA (18.5x11)
Tehnoloogia :
DRAM
Töötemperatuur :
0°C ~ 95°C (TC)
Tsükli aja kirjutamine – sõna, leht :
Laos
20,572
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
MT49H16M18BM-25:B TR Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
MT49H16M18BM-25:B TR Iseärasused
MT49H16M18BM-25:B TR is produced by Micron Technology Inc., belongs to Mälu.
MT49H16M18BM-25:B TR Toote üksikasjad
MT49H16M18BM-25:B TR – Mälu disainitud puhvervõimendid ja toodetud Micron Technology Inc..
MT49H16M18BM-25:B TR, mida pakub Micron Technology Inc., saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC MT49H16M18BM-25:B TR on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
MT49H16M18BM-25:B TR FAQ
1. What is the maximum operating frequency of the MT49H16M18BM-25:B TR?
The maximum operating frequency of the MT49H16M18BM-25:B TR is 400 MHz.
2. What is the operating temperature range for this semiconductor?
The operating temperature range for the MT49H16M18BM-25:B TR is -40°C to 85°C.
3. Can you provide the typical power consumption of this semiconductor?
The typical power consumption of the MT49H16M18BM-25:B TR is 2.5 W (operating), and 30 mW (standby).
4. What are the available package options for the MT49H16M18BM-25:B TR?
The MT49H16M18BM-25:B TR is available in a 96-ball BGA package.
5. Does this semiconductor support ECC (Error Correction Code)?
Yes, the MT49H16M18BM-25:B TR supports ECC for data integrity.
6. What is the maximum capacity of the MT49H16M18BM-25:B TR?
The maximum capacity of the MT49H16M18BM-25:B TR is 2 Gb (Gigabits).
7. Can you provide the input voltage requirements for this semiconductor?
The input voltage range for the MT49H16M18BM-25:B TR is 1.7V to 1.95V.
8. Is this semiconductor RoHS compliant?
Yes, the MT49H16M18BM-25:B TR is RoHS compliant.
9. What is the typical access time for this semiconductor?
The typical access time for the MT49H16M18BM-25:B TR is 12 ns.
10. Does this semiconductor have built-in self-test (BIST) capabilities?
Yes, the MT49H16M18BM-25:B TR has built-in self-test (BIST) capabilities for testing functionality.