15KP33A-TP Micro Commercial Co TVS DIODE 33V 54.8V R-6
Vooluahela kaitse
Tootja number:
15KP33A-TP
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 33V 54.8V R-6
Osa olek :
Active
Pakend/ümbris :
R6, Axial
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
54.8V
Pinge – rike (min) :
36.7V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
33V
Tarnija seadmepakett :
R-6
Töötemperatuur :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
15000W (15kW)