15KP33CA Littelfuse Inc. TVS DIODE 33V 54.8V P600
Vooluahela kaitse
Tootja number:
15KP33CA
Kirjeldus:
TVS DIODE 33V 54.8V P600
Osa olek :
Obsolete
Pakend/ümbris :
P600, Axial
Pakendamine :
Bulk
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
54.8V
Pinge – rike (min) :
36.7V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
33V
seeria :
15KP
Tarnija seadmepakett :
P600
Töötemperatuur :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
15000W (15kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
274A