MA7015M12B1-RSR Mechatronics Fan Group FAN 70X15MM BALL 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
MA7015M12B1-RSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN 70X15MM BALL 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Speed Sensor (Tach)
Heakskiidud :
CE, cUL, UL
Kaal :
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
15.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
Õhuvool :
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
seeria :
MA7015
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
Suurus/Mõõdud :
Square - 70mm L x 70mm H