DS3045W-100# Maxim Integrated IC NVSRAM 1MBIT 100NS 256BGA
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
DS3045W-100#
Tootekategooria:
Kirjeldus:
IC NVSRAM 1MBIT 100NS 256BGA
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Juurdepääsu aeg :
100ns
Kella sagedus :
Mälu liides :
Parallel
Mälu suurus :
1Mb (128K x 8)
Mälu tüüp :
Non-Volatile
Mälu vorming :
NVSRAM
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
256-BGA
Pakendamine :
Tray
Pinge – toide :
3 V ~ 3.6 V
seeria :
Tarnija seadmepakett :
256-BGA (27x27)
Tehnoloogia :
NVSRAM (Non-Volatile SRAM)
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C (TA)
Tsükli aja kirjutamine – sõna, leht :
100ns
Laos
33,414
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
DS3045W-100# Konkurentsivõimelised hinnad
DS3045W-100# Iseärasused
DS3045W-100# is produced by Maxim Integrated, belongs to Mälu.
DS3045W-100# Toote üksikasjad
DS3045W-100# – Mälu disainitud puhvervõimendid ja toodetud Maxim Integrated.
DS3045W-100#, mida pakub Maxim Integrated, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC DS3045W-100# on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
DS3045W-100# FAQ
1. Q: What is the maximum operating temperature for DS3045W-100#?
A: The maximum operating temperature for DS3045W-100# is 125°C.
2. Q: What is the typical input voltage range for DS3045W-100#?
A: The typical input voltage range for DS3045W-100# is 4.5V to 18V.
3. Q: What is the output current capability of DS3045W-100#?
A: DS3045W-100# has an output current capability of 100mA.
4. Q: Can DS3045W-100# operate in a wide range of ambient temperatures?
5. Q: Does DS3045W-100# have built-in overcurrent protection?
A: Yes, DS3045W-100# features built-in overcurrent protection for added safety.
6. Q: What is the typical dropout voltage of DS3045W-100#?
A: The typical dropout voltage of DS3045W-100# is 300mV at 100mA load.