15KP54C-B Littelfuse Inc. TVS DIODE 54V 91.88V P600
Vooluahela kaitse
Tootja number:
15KP54C-B
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 54V 91.88V P600
Pakend/ümbris :
P600, Axial
Pakendamine :
Bulk
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
91.88V
Pinge – rike (min) :
56.7V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
54V
seeria :
15KP
Tarnija seadmepakett :
P600
Töötemperatuur :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
15000W (15kW)