15KP51A-B Littelfuse Inc. TVS DIODE 51V 82.8V P600
Vooluahela kaitse
Tootja number:
15KP51A-B
Kirjeldus:
TVS DIODE 51V 82.8V P600
Pakend/ümbris :
P600, Axial
Pakendamine :
Bulk
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
82.8V
Pinge – rike (min) :
56.7V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
51V
seeria :
15KP
Tarnija seadmepakett :
P600
Töötemperatuur :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
15000W (15kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
181A