SX30U-05S Kaga Electronics USA AC/DC CONVERTER 5V 30W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
SX30U-05S
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 5V 30W
RoHs olek:
Funktsioonid :
Adjustable Output
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
2kV
Pinge – sisend :
85 ~ 132 VAC
Pinge – väljund 1 :
5V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
6A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
SX30U
Suurus/Mõõdud :
4.09" L x 2.72" W x 1.38" H (104.0mm x 69.0mm x 35.0mm)
Tõhusus :
72%
Töötemperatuur :
0°C ~ 60°C
Tüüp :
Enclosed
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
30W