RH2V2-UAC110-120V IDEC RELAY PCB DPDT 10A 120VAC
Relee
Tootja number:
RH2V2-UAC110-120V
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY PCB DPDT 10A 120VAC
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Kontaktide hinnang (praegune) :
10A
Kontaktivorm :
DPDT (2 Form C)
Lõpetamise stiil :
PC Pin
Lülituspinge :
240VAC, 30VDC - Max
Mähise pinge :
120VAC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
8.0mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
RH
Tegevusaeg :
20ms
Töötemperatuur :
-25°C ~ 70°C
Väljalaske aeg :
20ms
Väljalülituspinge (min) :
36 VAC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
96 VAC