RH2V2-UDC100-110V IDEC RELAY PCB DPDT 10A 110VDC
Relee
Tootja number:
RH2V2-UDC100-110V
Kirjeldus:
RELAY PCB DPDT 10A 110VDC
Kontaktide hinnang (praegune) :
10A
Lülituspinge :
240VAC, 30VDC - Max
Mähise pinge :
110VDC
Pooli vool :
8.2mA
Töötemperatuur :
-25°C ~ 70°C
Väljalülituspinge (min) :
11 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
88 VDC