2214F/2TDHHO ebm-papst Inc. FAN AXIAL 24VDC 200X51MM 553CFM
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
2214F/2TDHHO
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 24VDC 200X51MM 553CFM
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Heakskiidud :
UL
Kaal :
2.3 lbs (1kg)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
50.80mm
Lõpetamine :
4 Wire Leads
Müra :
66.0 dB(A)
Õhuvool :
553.0 CFM (15.48m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
5000 RPM
seeria :
2200FTD
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
Suurus/Mõõdud :
Round - 220mm Dia
Töötemperatuur :
-13 ~ 158°F (-25 ~ 70°C)
Ventilaatori tüüp :
Tubeaxial
Võimsus (vatti) :
35.00W
Laos
39,603
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
2214F/2TDHHO Konkurentsivõimelised hinnad
2214F/2TDHHO Iseärasused
2214F/2TDHHO is produced by ebm-papst Inc., belongs to DC ventilaatorid.
2214F/2TDHHO Toote üksikasjad
2214F/2TDHHO – DC ventilaatorid disainitud puhvervõimendid ja toodetud ebm-papst Inc..
2214F/2TDHHO, mida pakub ebm-papst Inc., saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 2214F/2TDHHO on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
2214F/2TDHHO Seotud märksõnad
2214F/2TDHHO Hind
2214F/2TDHHO Maalimine
2214F/2TDHHO Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "2214" seeria tooteid