D26V0H1U2LP20-7 Diodes Incorporated TVS DIODE 26V 40V U-DFN2020-2
Vooluahela kaitse
Tootja number:
D26V0H1U2LP20-7
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 26V 40V U-DFN2020-2
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
Mahtuvus @ sagedus :
630pF @ 1MHz
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
2-UDFN
Pakendamine :
Digi-Reel®
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
40V
Pinge – rike (min) :
28V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
26V (Max)
Rakendused :
General Purpose
seeria :
Tarnija seadmepakett :
U-DFN2020-2
Töötemperatuur :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
1
Võimsus – tippimpulss :
300W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
9.5A