D26V0H1U2LP16-7 Diodes Incorporated TVS DIODE 26V 44V U-DFN1616-2
Vooluahela kaitse
Tootja number:
D26V0H1U2LP16-7
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 26V 44V U-DFN1616-2
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
Mahtuvus @ sagedus :
400pF @ 1MHz
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
2-UFDFN
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
44V
Pinge – rike (min) :
28V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
26V (Max)
Rakendused :
General Purpose
seeria :
Tarnija seadmepakett :
U-DFN1616-2
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
1
Võimsus – tippimpulss :
2200W (2.2kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
50A (8/20µs)