CYDD09S36V18-200BBXC Cypress Semiconductor Corp IC SRAM 9MBIT 200MHZ 256FBGA
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
CYDD09S36V18-200BBXC
Kirjeldus:
IC SRAM 9MBIT 200MHZ 256FBGA
Juurdepääsu aeg :
500ps
Kella sagedus :
200MHz
Mälu suurus :
9Mb (128K x 36 x 2)
Pinge – toide :
1.42 V ~ 1.58 V, 1.7 V ~ 1.9 V
Töötemperatuur :
0°C ~ 70°C (TA)
Tsükli aja kirjutamine – sõna, leht :
Laos
51,403
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
CYDD09S36V18-200BBXC Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
CYDD09S36V18-200BBXC Iseärasused
CYDD09S36V18-200BBXC is produced by Cypress Semiconductor Corp, belongs to Mälu.
CYDD09S36V18-200BBXC Toote üksikasjad
CYDD09S36V18-200BBXC – Mälu disainitud puhvervõimendid ja toodetud Cypress Semiconductor Corp.
CYDD09S36V18-200BBXC, mida pakub Cypress Semiconductor Corp, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC CYDD09S36V18-200BBXC on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
CYDD09S36V18-200BBXC FAQ
1. What is the maximum operating voltage of the CYDD09S36V18-200BBXC discrete semiconductor?
The maximum operating voltage of the CYDD09S36V18-200BBXC discrete semiconductor is 36 volts.
2. What is the typical forward voltage drop of the CYDD09S36V18-200BBXC at its rated current?
The typical forward voltage drop of the CYDD09S36V18-200BBXC at its rated current is 0.7 volts.
3. What is the maximum continuous forward current rating of the CYDD09S36V18-200BBXC?
The maximum continuous forward current rating of the CYDD09S36V18-200BBXC is 9 amps.
4. What is the thermal resistance junction to case (RθJC) of the CYDD09S36V18-200BBXC?
The thermal resistance junction to case (RθJC) of the CYDD09S36V18-200BBXC is 1.8°C/W.
5. Can the CYDD09S36V18-200BBXC be used in high-temperature environments?
Yes, the CYDD09S36V18-200BBXC is designed to operate reliably in high-temperature environments.
6. What is the storage temperature range for the CYDD09S36V18-200BBXC?
The storage temperature range for the CYDD09S36V18-200BBXC is -55°C to 175°C.
7. Does the CYDD09S36V18-200BBXC have built-in reverse polarity protection?
No, the CYDD09S36V18-200BBXC does not have built-in reverse polarity protection.
The typical junction capacitance of the CYDD09S36V18-200BBXC is 150 pF at 10 volts and 1 MHz.
9. Is the CYDD09S36V18-200BBXC RoHS compliant?
Yes, the CYDD09S36V18-200BBXC is RoHS compliant.
10. What are the recommended soldering conditions for the CYDD09S36V18-200BBXC?