CY22E016L-SZ45XC Cypress Semiconductor Corp IC NVSRAM 16KBIT 45NS 28SOIC
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
CY22E016L-SZ45XC
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
IC NVSRAM 16KBIT 45NS 28SOIC
RoHs olek:
Andmetabelid:
Juurdepääsu aeg :
45ns
Kella sagedus :
Mälu liides :
Parallel
Mälu suurus :
16Kb (2K x 8)
Mälu tüüp :
Non-Volatile
Mälu vorming :
NVSRAM
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Pakendamine :
Tube
Pinge – toide :
4.5 V ~ 5.5 V
seeria :
Tarnija seadmepakett :
28-SOIC
Tehnoloogia :
NVSRAM (Non-Volatile SRAM)
Töötemperatuur :
0°C ~ 70°C (TA)