VSUP-1K5-30 CUI Inc. AC/DC CONVERTER 30V 1500W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
VSUP-1K5-30
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 30V 1500W
Osa olek :
Active
Pinge – sisend :
90 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
30V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
50A
seeria :
VSUP-1K5
Suurus/Mõõdud :
10.98" L x 7.99" W x 2.50" H (279.0mm x 203.0mm x 63.5mm)
Tõhusus :
88%
Töötemperatuur :
0°C ~ 65°C (With Derating)
Võimsus (vatti) :
1500W