FHL43-43-17/T710/T CTS Thermal Management Products FAN AXIAL 42.3X16.1MM 5VDC 2510
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
FHL43-43-17/T710/T
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 42.3X16.1MM 5VDC 2510
RoHs olek:
Andmetabelid:
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
0.670" (17.00mm)
Kinnitusmeetod :
Clip, Tape
Kuju :
Square, Fins
Läbimõõt :
Laius :
1.693" (43.00mm)
Materjal :
Materjali viimistlus :
Osa olek :
Active
Pakend jahutatud :
Pikkus :
1.693" (43.00mm)
seeria :
FHL
Soojustakistus @ Natural :
3.16°C/W