R50BG2-4-0045 Bivar Inc. LED BLUE/GREEN CLEAR 4DIP T/H
optoelektroonika
Tootja number:
R50BG2-4-0045
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
LED BLUE/GREEN CLEAR 4DIP T/H
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Kõrgus (maksimaalne) :
7.80mm
Lainepikkus – domineeriv :
465nm Blue, 520nm Green
Lainepikkus – tipp :
Millikandela reiting :
400mcd Blue, 5000mcd Green
Objektiivi läbipaistvus :
Clear
Objektiivi stiil/suurus :
Round with Domed Top, 4.60mm
Objektiivi värv :
Colorless
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
4-DIP (0.200", 5.08mm)
Pakendamine :
Tube
Pinge – edasi (Vf) (tüüp) :
3.8V Blue, 3.8V Green
Praegune – Test :
50mA Blue, 50mA Green
Seadistamine :
Common Cathode
seeria :
Orca R
Suurus/Mõõdud :
7.60mm L x 7.60mm W