LS5660-7R Bel Power Solutions AC/DC CONVERTER 2X24V 100W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
LS5660-7R
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 2X24V 100W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
2.8kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
24V
Pinge – väljund 2 :
24V
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
2A, 2A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
Melcher S
Suurus/Mõõdud :
6.60" L x 4.40" W x 2.40" H (168.0mm x 111.0mm x 60.0mm)
Tõhusus :
83%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 71°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed, Conformal Coated
Väljundite arv :
2
Võimsus (vatti) :
100W