LK5660-7R Bel Power Solutions AC/DC CONVERTER 2X24V 150W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
LK5660-7R
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 2X24V 150W
Funktsioonid :
Load Sharing, PFC, Universal Input
Pinge – isolatsioon :
4kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
24V
Pinge – väljund 2 :
24V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
3A, 3A
Suurus/Mõõdud :
6.60" L x 4.40" W x 3.20" H (168.0mm x 111.0mm x 80.0mm)
Tõhusus :
83%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 71°C
Võimsus (vatti) :
150W