DRT-240-24 B&B SmartWorx, Inc. AC/DC CONVERTER 24V 240W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
DRT-240-24
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 24V 240W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, DC Input Capable
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
DIN Rail
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
340 ~ 550 VAC (3PH)
Pinge – väljund 1 :
24V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
10A
Rakendused :
Hazardous Locations, ITE (Commercial)
seeria :
DRT-240
Suurus/Mõõdud :
4.94" L x 3.94" W x 4.94" H (125.5mm x 100.0mm x 125.5mm)
Tõhusus :
89%
Töötemperatuur :
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
240W