CSU800AP-3 Artesyn Embedded Technologies AC/DC CONVERTER 12V 800W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
CSU800AP-3
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 12V 800W
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Standby Output, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Rack Mount
Pinge – isolatsioon :
Pinge – sisend :
90 ~ 264VAC
Pinge – väljund 1 :
12V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
66.7A, 3A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
Suurus/Mõõdud :
7.28" L x 2.89" W x 1.54" H (185.0mm x 73.5mm x 39.0mm)
Tõhusus :
Töötemperatuur :
0°C ~ 55°C
Tüüp :
Front End
Väljundite arv :
2
Võimsus (vatti) :
800W