10075024-F01-08ULF Amphenol FCI MINITEK UNSHRD HDR VERT
Ühendused, ühendused
Tootja number:
10075024-F01-08ULF
Ametikohtade arv :
16
Funktsioonid :
Isolatsiooni kõrgus :
0.059" (1.50mm)
Kontakti pikkus – paaritumine :
0.157" (4.00mm)
Kontakti pikkus – postitus :
0.079" (2.00mm)
Pigi – paaritumine :
0.079" (2.00mm)
Pinge reiting :
200V (AC/DC)
Praegune reiting :
2A (AC/DC)
Reavahe – paaritumine :
0.079" (2.00mm)
Üldine kontakti pikkus :
0.295" (7.49mm)
Laos
51,763
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
10075024-F01-08ULF Konkurentsivõimelised hinnad
10075024-F01-08ULF Iseärasused
10075024-F01-08ULF Toote üksikasjad
10075024-F01-08ULF, mida pakub Amphenol FCI, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 10075024-F01-08ULF on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
10075024-F01-08ULF Seotud märksõnad
10075024-F01-08ULF Hind
10075024-F01-08ULF Maalimine
10075024-F01-08ULF Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "1007" seeria tooteid