10075024-F01-03LF Amphenol FCI MINITEK UNSHRD HDR VERT
Ühendused, ühendused
Tootja number:
10075024-F01-03LF
Tootja:
Kirjeldus:
MINITEK UNSHRD HDR VERT
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Ametikohtade arv :
6
Funktsioonid :
Isolatsiooni kõrgus :
0.059" (1.50mm)
Isolatsiooni värv :
Black
Isolatsioonimaterjal :
Thermoplastic
Kinnitustüüp :
Push-Pull
Kontakti kuju :
Square
Kontakti pikkus – paaritumine :
0.157" (4.00mm)
Kontakti pikkus – postitus :
0.079" (2.00mm)
Kontakti tüüp :
Male Pin
Kontakti viimistlus – paaritumine :
Gold
Kontakti viimistluse paksus – paaritumine :
Flash
Kontaktmaterjal :
Copper Alloy
Laaditud positsioonide arv :
All
Lõpetamine :
Solder
Materjali süttivuse reiting :
UL94 V-0
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakendamine :
Bulk
Pigi – paaritumine :
0.079" (2.00mm)
Pinge reiting :
200V (AC/DC)
Praegune reiting :
2A (AC/DC)
Reavahe – paaritumine :
0.079" (2.00mm)
Ridade arv :
2
seeria :
Minitek®
Sissepääsu kaitse :
Stiil :
Board to Board or Cable
Töötemperatuur :
Ühenduse tüüp :
Header
Üldine kontakti pikkus :
0.295" (7.49mm)
Varjutamine :
Unshrouded
Võtke ühendust Finish - Postitage :
Tin
Laos
58,772
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
10075024-F01-03LF Konkurentsivõimelised hinnad
10075024-F01-03LF Iseärasused
10075024-F01-03LF Toote üksikasjad
10075024-F01-03LF, mida pakub Amphenol FCI, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 10075024-F01-03LF on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
10075024-F01-03LF Seotud märksõnad
10075024-F01-03LF Hind
10075024-F01-03LF Maalimine
10075024-F01-03LF Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "1007" seeria tooteid